تبلیغات انلاین در ایران

سامانه مگنت با بیش از سه میلیون کلیک در ماه، بیش از میلیارد نمایش در ماه، با نرخ کلیک (CTR) 0.03% (به درصد کسانی که در معرض تبلیغات شما قرارگرفته اند و بر روی بنر شما کلیک کرده اند CTR گفته میشود.) و دسترسی به 36 میلیون مخاطب یکتای ایرانی و با روش‌های مدرن تبلیغاتی جهت هزینه کمتر و تبلیغ بیشتر، فضایی مطمئن و مطلوب برای تبلیغ شماست، در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:

هدفمندسازی هوشمند

مگنت با هدفمندسازی هوشمند بهترین نتایج را برای تبلیغ‌دهندگان خود خواهد داشت. تبلیغات هوشمند این امکان را به شما می‌دهد تا به مشتریان بالقوه خود راحت‌تر و سریع‌تر نزدیک شوید و آن چه را که می2خواهید با آن ها درمیان بگذارید. شما در پنل مگنت می‌توانید در کمپین خود هدفگذاری‌ های متعددی را انتخاب کنید و در آنها به دسته‌بندی‌های مختلف مشتریان براساس زمان( محدوده مشخص ساعات شبانه روز) ، موقعیت مکانی، نوع رسانه مورد مطالعه، نوع دستگاه، اپراتور و هدفگذاری‌های ویژه با توجه به درخواست مشتری، دسترسی پیدا کنید و به مشتریان هدف، تبلیغات مختص خودشان را نمایش دهید.

مگنت امکان استفاده از راه حل‌هایی برای کاهش کلیک‌های تصادفی در موبایل، وب و اپلیکیشن و عدم محاسبه ریالی بر روی آنها را به شما می‌دهد و قابلیت تشخیص تقلب هرگونه کلیک غیرواقعی و جعلی توسط کاربر یا ربات‌ها را دارد.

شما همچنین در پنل مگنت امکان اتصال لینک تبلیغات به وب سایت و یا شبکه اجتماعی و یا دانلود مستقیم اپلیکیشن و یا شماره گیری تلفن مورد نظر خود را خواهید داشت.

هدفمندسازی هوشمند

انواع مختلف تبلیغات

یکی از مواردی که به شدت بر اثربخشی تبلیغات مؤثر است نمایش انواع مختلف تبلیغات است. تبلیغات متنوع از آن جهت که با سلایق متنوع مشتریان مرتبط است، ارتباط مستقیمی با جذب حداکثری مشتریان دارد. مگنت هم اکنون یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی است و شما در آن می‌توانید در محیط‌های مختلف نظیر وب، موبایل وب و اپلیکشن‎ها تبلیغ کنید و بروزترین روش‌‌های نمایش تبلیغات را در اختیار داشته باشید.

انواع مختلف تبلیغات

هدف‌گیری مجدد

یکی از مؤثرترین تکنیک‌های تبلیغات دیجیتال به خصوص در مورد موبایل، هدف‌گیری مجدد مشتریانی است که پیش از این به تبلیغات شما عکس‌العمل نشان داده‌اند در مگنت شما پس از یک دوره انجام تبلیغات و جمع‌آوری داده‌های اولیه از مشتریان خود می توانید برای آن دسته از مشتریان که مطلوب شما بوده‌اند کمپین مجزایی تعریف کنید و با هدف‌گیری مجدد آنها ضریب اثربخشی کمپین خود را به طور چشمگیری ارتقاء دهید.

هدف گیری مجدد

تحلیل داده‌ها

یکی از نیازمندی‌های اساسی در دنیای تبلیغات آنلاین، تحلیل داده هاست تا بتوان بر اساس آن تصمیم‌های صحیح‌تری برای استراتژی ‌های تبلیغاتی اتخاذ نمود

مگنت با دراختیار آمارهای دقیق CTR، CPM، eCPM و گزارش‌های کاربردی و متنوع از رفتار مشتریان نسبت به تبلیغات شما، بازاریابی مبتنی بر داده را برای کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد.

تحلیل داده ها

مدیریت و بهینه‌سازی کمپین‌ها

مگنت با ارائه‌ی گزارش های دقیقCTR، CPM، eCPmو...این امکان را به شما ارائه می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز با تغییر هدفگذاری‌‌ها و آزمودن دسته‌های رسانه‌های مختلف، بهترین و اثربخش‌ترین‌ها را برای تبلیغات خود انتخاب کنید و با کاهش هزینه‌ها، کمپین خود را بهینه‌سازی کنید.

مدیریت و بهینه‌سازی کمپین ها

مشاوره تبلیغاتی مگنت

کارشناسان اتاق فکر مگنت، می توانند طی یک فرآیند خلاقانه و با در نظر گرفتن محصول و بازار هدف شما، موثرترین ایده‌ها را جهت داشتن کمپین‌های موثر تبلیغاتی به شما ارائه می‌کنند. شما می‌توانید برای استفاده از مشاوره تبلیغاتی مگنت، درخواست خودتان را به آدرس info[@]magnetadservices.com ایمیل کنید.

مدیریت و بهینه‌سازی کمپین ها

” مگنت، تبلیغات دنیای امروز “

ارتباط با ما