تبلیغات انلاین در ایران

سامانه مگنت با بیش از سه میلیون کلیک در ماه، بیش از یک میلیارد نمایش در ماه، با نرخ کلیک (CTR) 0.03%) و دسترسی به 36 میلیون مخاطب یکتای ایرانی، فضایی مطمئن و مطلوب برای شما است تا از سایت یا اپلیکیشن خود درآمدزایی داشته باشید. این امکان در مگنت با ارائه سرویس‌های هوشمند و به روز برای شما همراه است.

درآمد شما مستقیماً به تکنولوژی نمایش تبلیغات وابسته است. فناوری مگنت که شامل پلتفرم بازاریابی الگوریتم‌های شناسایی رفتار کاربران و بسیاری جزئیات دیگر است، افزایش درآمد نمایش‌دهندگان را تضمین می‌کند. مگنت با هدفمندسازی هوشمند بهترین نتایج را برای تبلیغ‌دهندگان خود خواهد داشت و این نتایج بهتر یعنی درآمد بیشتر برای نمایش‌دهندگان. هدفمندسازی هوشمند براساس دسته‌بندی‌های مختلف مشتریان براساس زمان( محدوده مشخص ساعات شبانه روز) ، موقعیت مکانی، نوع رسانه مورد مطالعه، نوع دستگاه، اپراتور و ...انجام میگیرد و به مشتریان هدف، بنر مختص خودشان را نمایش می دهد

درآمد بیشتر

یکی از مواردی که به شدت بر اثربخشی تبلیغات مؤثر است، نمایش انواع مختلف تبلیغات است. تبلیغات متنوع از آن جهت که دایره تبلیغ‌دهندگان را گسترش می‌دهد، ارتباط مستقیمی با کسب درآمد توسط نمایش دهندگان دارد مگنت، هم‌اکنون یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی است و بروزترین روشهای نمایش تبلیغات را در اختیار شما قرار می‌دهد

انواع مختلف تبلیغات

فرقی ندارد که تخصص شما چیست ، شما ممکن است برنامه نویس اندروید یا ios یا وب باشید.

مگنت برای تمام پلتفرم‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است و از اندروید، موبایل وب و ios پشتیبانی میکند

پشتیبانی از انواع پلتفرم‌ها

گزارش‌گیری، یکی از امکان‌های ویژه‌ای است که سامانه مگنت در اختیار ناشران قرار می‌دهد. شما در مگنت امکان دریافت گزارشات متنوع مرتبط با درآمد خود را دارید که این گزارشات شامل آمار دقیق و شفاف از تعداد کلیک‌های انجام شده، تعداد دفعات نمایش آگهی و قیمت محاسبه شده برای هر کلیک و گزارش تحلیلی از کیفیت رسانه‌ها است که در پنل کاربری‌ در اختیار شما خواهد بود. این گزارشات به شما کمک می‌کند که در جریان روند درآمدزایی رسانه خود باشید و آن را بهبود ببخشید.

راحتی استفاده و دسترسی سریع به درآمد

یکی از ویژگی‌های پلتفرم مگنت راحتی استفاده از آن است. شما می‌توانید بدون تغییرات اساسی در نرم‌افزار و یا وب سایت خود، به راحت‌ترین شکل ممکن مگنت را پیاده‌سازی کنید. تنها کافی است عضو باشگاه نمایش‌دهندگان مگنت شوید و با استفاده از راهنمای موجود در سایت، مگنت را به راحتی در رسانه خود پیاده سازی کنید.

همچنین با مگنت سریعتر به درآمد خود دسترسی خواهید داشت چون حساب‌‌های شما پس از رسیدن به حداقل 50 هزار تومان حداکثر تا روز بیست و پنجم ماه بعد تسویه خواهد شد. شما در مگنت، امکان استفاده از درآمد جهت تبلیغات بدون انتقال وجه به حساب اعتباری دیگر را نیز دارید.

راحتی استفاده و دسترسی سریع به درآمد

” مگنت، تبلیغات دنیای امروز “

ارتباط با ما