بهترین محل معرفی اپلیکیشن‌ شما به کاربران، دقیقا زمانی که به دنبال آن می‌گردند

40 میلیون
کاربر اپ‌استور مایکت
4/5 میلیون
عبارت جست‌و‌جوشده در روز
76 درصد
مراجعه کاربران به بخش جست‌وجو
51 درصد
نصب‌ها از بخش جست‌و‌جو

انواع تبلیغات در اپ‌استور مایکت

تبلیغات جست‌وجو در اپ‌استور مایکت

Search Ads یا تبلیغات در جست‌وجو یکی از انواع تبلیغات همسان (Native) و از جمله اثربخش‌ترین روش‌های بازاریابی اپلیکیشن به شمار می‌رود.

تبلیغات در جست‌وجو، به شما این امکان را می‌دهد که نحوه نمایش اپلیکیشن‌هایتان را در قسمت جست‌وجوی همه اپ‌استورها بهینه‌سازی و مدیریت کنید. در واقع، شما به عنوان تبلیغ‌دهنده می‌توانید از طریق پرداخت هزینه این نوع تبلیغات و با انتخاب کلمات کلیدی و ویژگی‌های گروه مخاطب، اپلیکیشن خود را در صدر نتایج جست‌وجوی کاربران موردنظرتان نمایش دهید.

ورود به پنل تبلیغات

تبلیغات پیشنهادی در اپ‌استور مایکت

هنگامی که شما در اپ‌استور، برنامه‌ای را جست‌وجو می‌کنید، در صفحه نمایش آن برنامه لیستی از برنامه‌های مشابه نیز به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب این نوع نمایش تبلیغات، شما می‌توانید تبلیغ اپلیکیشن خود را در لیست برنامه‌های مشابه قرار دهید و بهتر دیده شوید.

همچنین، این نوع از تبلیغات، زمانی که کاربر باکس جست‌وجو را فشار می‌دهد تا کلمه مورد نظر خود برای جست‌وجو را وارد کند، نمایش داده می‌شود. لیست پیشنهادی از اپلیکیشن‌ها در هنگام وارد کردن کلمه کلیدی برای کاربر نمایان می‌شود که توجه کاربر را به خود جذب می‌کند، و در نتیجه احتمال انتخاب این اپلیکیشن‌ها و اثربخشی تبلیغات را افزایش می‌دهد.

در صورت علاقه به سفارش این نوع از تبلیغات، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تبلیغات بنری در اپ‌استور مایکت

تبلیغات بنری در مایکت، به شما این امکان را می‌دهد تا حضور خود را در اپ‌استور که محل مستقیم دانلود اپلیکیشن‌هاست، بیشتر کنید.

بنر تبلیغاتی شما می‌تواند در صفحه ابتدایی مایکت، و یا در صفحات نتایج جستجو نمایش‌ داده شود. با تبلیغات در صفحه نتایج جست‌وجو، تبلیغات شما را در جایگاهی منتشر می‌کند که اپلیکیشن‌های مربوط به دسته‌بندی دلخواه شما حضور دارند و با این نوع نمایش، هدف‌گذاری تبلیغات دقیق‌تر می‌شود و بازدهی تبلیغات شما نیز افزایش می‌یابد.

در صورت علاقه به سفارش این نوع از تبلیغات، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویژگی پنل مگنت در تبلیغات مایکت

مدیریت کلمات کلیدی

ویژگی مدیریت کلمات‌کلیدی در پنل مگنت، امکان بررسی نتایج تبلیغات جست‌وجو به ازای کلمات انتخاب‌شده در زمان انتشار تبلیغ را فراهم می‌کند. در واقع تبلیغ‌دهنده می‌تواند بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از وضعیت تبلیغ به ازای هر کلمه، انتخاب بهتری برای کلمات کلیدی کمپین خود داشته باشد و بازدهی تبلیغات خود را به بالاترین حالت ممکن برساند.

کاوشگر

ویـژگی کاوشگر که در پنل مگنت، عملکردی مانند google keyword planner دارد، به این ‌صورت که گزارش کلی از وضعیت نتایج کلمات در بخش جست‌وجو اپ‌استور مایکت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بنابراین قبل از ساخت کمپین می‌توانید دید کلی از نتایج کلمات جست‌وجوشده به‌دست آورید.

مزایای مگنت

شمارش نصب محقق‌شده ‌

در پنل مگنت، شما به ازای نصب محقق‌شده برای اپلیکیشنتان هزینه پرداخت خواهید کرد، در حالی که در سایر پنل‌های تبلیغاتی فشردن دکمه نصب یا شروع دانلود معیار پرداخت هزینه خواهد بود.

گزارش نصب ترکر در پنل ‌

گزارش نصب ترکر، علاوه بر نصبی که خود اپ‌استور ثبت کرده است در هر کمپین ارائه می‌شود تا شما با مشاهده این آمار و تحلیل آن بتوانید نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید و عملکرد هر کلمه کلیدی منتخب را ارزیابی کنید.

پنل گزارش‌دهی و تحلیل دقیق و به‌روز

پنل مگنت با در اختیار داشتن آمارهای دقیق کلمه‌های کلیدی، نصب اپ‌استور و ترکر و هزینه تمام‌شده، گزارش‌های کاربردی و متنوع برای هر کمپین به شما ارائه می‌دهد.

پیشنهاد کلمات کلیدی

الگوریتم پیشنهاد کلمات کلیدی مگنت، با در نظر گرفتن آمار استفاده و رقابت موجود در بین کلمات کلیدی، کلمه مناسب و بهینه برای کمپین را به شما پیشنهاد می‌دهد و بازدهی آن را بالا می‌برد.