در جشنواره نوروزی مگنت تا 100 % بودجه کمپین‌تان را از مگنت عیدی بگیرید!

با فرا رسیدن سال نو در جشنواره نوروزی مگنت تا سقف 100% بودجه خود از ما عیدی بگیرید. فقط کافی است شرایط جشنواره را با دقت مطالعه کنید و سپس کمپین خود را بسازید.

چطور عیدی بگیریم؟

1- در این جشنواره که از یک فروردین 1396 آغاز شده و تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت، با شارژ هر پانصدهزار تومان، 20% اعتبار هدیه به عنوان عیدی مگنت به شما تقدیم خواهد شد.

2- لازم نیست 100 امتیاز خود را با هزینه کردن پر کنید. شما می‌توانید با تبلیغ کردن در فرمت های متنوع شبکه تبلیغاتی مگنت باز هم اعتبار هدیه دریافت نمایید. ما در مگنت با پیاده سازی استاندارد فرمت‌های متنوع نمایش تبلیغات به صورت یکپارچه و بر روی یک پنل واحد، تلاش داریم تا بهترین ابزار را برای مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال در اختیار مشتریان خود قرار بدهیم. در این جشنواره با هدیه دادن افزایش اعتبار، شما را به استفاده از فرمت های نوین و تاثیرگذارتری مثل تبلیغ همسان (Native) تبلیغات ویدئویی و تبلیغ میانی تمام صفحه (Interstitial) دعوت می‌کنیم. شما می‌توانید با فعال کردن لاین تبلیغاتی همسان 20%، با فعال کردن لاین‌های تبلیغاتی ویدئویی و میانی تمام صفحه هر کدام 15% اعتبار افزایشی هدیه دریافت کنید.

3- بسیاری از ناشران مگنت به این شبکه برای تبلیغات تاثیرگذار اپلیکیشن خود اعتماد کرده‌اند. شما هم می‌توانید با پیاده سازی SDK تبلیغاتی مگنت در اپلیکیشن‌تان در فروردین ماه، 30% دیگر هم افزایش بودجه هدیه بگیرید.

برای نمونه

پژمان پژمان

پژمان یک توسعه دهنده است که به تازگی یک بازی اندرویدی ساخته است. او به خوبی از ویژگیهای منحصر به فرد تعطیلات نوروز برای تبلیغات، نصب گرفتن و شبکه سازی مخصوصاً برای بازی ها مطلع است. پژمان برای تبلیغات خود یک میلیون تومان بودجه در نظر گرفته است. او با ایجاد کمپین در هفته اول فروردین 96 و شارژ کردن مبلغ یک میلیون تومان، 40 درصد بودجه‌اش، معادل 400 هزارتومان هم از مگنت عیدی می‌گیرد. او همچنین با پیاده سازی SDK ویدئوی تشویقی مگنت در بازی خود علاوه بر درآمدزایی برای بازی‌اش، 30 در صد دیگر هم افزایش بودجه به دست می‌آورد. پژمان تبلیغات همسان و ویدئویی مگنت را هم به خوبی می‌شناسد و از تاثیر این نوع تبلیغات بر مخاطبان آگاه است. او در کمپین خود یک لاین برای تبلیغات همسان و لاین دیگری هم برای تبلیغات ویدئویی بازی خودش ایجاد می‌کند و سقف 100 % را پر می‌کند. حالا او یک میلیون تومان خرج کرده اما کمپین‌اش به اندازه دو میلیون تومان شارژ شده است!

سارا سارا

سارا اپیلیکشن دمنوش‌های سلامتی خود را به تازگی روانه بازار کرده است. او ابتدا با شارژ کردن کمپین خود به مبلغ 500 هزار تومان، 20 % افزایش بودجه از مگنت عیدی می‌گیرد. از طرفی او به دلیل اهمیتی که به تجربه کاربری مخاطبانش و طراحی اپلیکیشن‌اش می‌دهد تبلیغ همسان مگنت را در اپلیکیشن خود پیاده سازی کرده که با محیط نرم افزار او سازگار باشد. او به همین دلیل 30% دیگر هم اعتبار هدیه دریافت می‌کند. حالا کافیست با ایجاد لاین‌های تبلیغاتی همسان، میانی و ویدئو سقف 100 % افزایش اعتبار را پر کند و با هزینه کردن 500 هزار تومان کمپین‌اش را یک میلیون تومان شارژکرده و از فرصت استثنایی عید نوروز برای نصب گرفتن بهره مند شود.