مشتریان خاص شما
مگنت با هدفمندسازی هوشمند بهترین نتایج را برای تبلیغ
دهندگان خود خواهد داشت. تبلیغات هدفمند این امکان را
به شما می دهد که به مشتریان بالقوه خود راحت تر و سریعتر
نزدیک شوید و آن چه را که می خواهید با آنها در میان بگذارید.
نمایش انواع مختلف تبلیغ
یکی از مواردی که به شدت بر اثربخشی تبلیغات موثر است نمایش انواع مختلف تبلیغات است. تبلیغات متنوع از آن جهت که با سلایق متنوع مشتریان مرتبط است، ارتباط مستقیمی با جذب حداکثری مشتریان دارد. مگنت هم اکنون یکی از کامل ترین پلتفرم های تبلیغاتی است و این تعهد را به تبلیغ دهندگان می دهد که بروزترین روشهای نمایش تبلیغات را همواره در اختیار شما قرار دهد.
هدف گیری مجدد
یکی از موثرترین تکنیکهای تبلیغات دیجیتال به خصوص در مورد موبایل، هدف گیری مجدد مشتریانی است که پیش از این به تبلیغات شما عکس العمل نشان داده اند. در مگنت شما پس از یک دوره انجام تبلیغات و جمع آوری داده های اولیه از مشتریان خود، می توانید برای آن دسته از مشتریان که مطلوب شما بوده اند کمپین های مجزایی تعریف کنید و با هدف گیری مجدد آنها ضریب اثربخشی کمپین خود را به طور چشمگیری ارتقا دهید.
گزارش های کاربردی
یکی از نیازمندی های امروزه، تحلیل داده ها است که بتوان بر اساس آن تصمیم های صحیح تری در راستای استراتژی های تبلیغاتی اتخاذ نمود. مگنت با در اختیار گذاشتن گزارش های کاربردی و متنوع از رفتار مشتریان نسبت به تبلیغات شما بازاریابی مبتنی بر داده را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.
پشتیبانی
پشتیبانی خدمات ارایه شده وظیفه ماست.
مگنت به همکاری بلند مدت با شما تبلیغ دهنده گرامی می اندیشد.
برای پشتیبانی با ما در تماس باشید.
info@magnet.ir